اولین دوره مسابقات اسکیت سرعت دسته جات آزاد درون سالن(بانوان ) در کازرون برگزار شد .

به گزارش روابط عمومی هیات اسکیت فارس ، اولین دوره مسابقات اسکیت سرعت دسته جات آزاد درون سالن(بانوان و آقایان) در تاریخ 9 و 10 اسفند 1397با حضور 12 شهرستان و بیش از 200 ورزشکار در دو بخش دختران و پسران در سالن تختی شهرستان کازرون برگزار شد.
پنجشنبه 9 اسفند روز اول مسابقات دختران از رده سنی 80 به بالا بصورت تایم تل و گروهی و جمعه 10 اسفند روز دوم مسابقات پسران از رده سنی 80 تا 92 بصورت تایم تریل و گروهی به رقابت پرداختند.
مراسم اختتامیه با حضور رییس اداره ورزش و جوانان، رییس و نائب رییس هیئت اسکیت استان، شهردار و اعضای شورای شهر، ورزشکاران و خانواده های آنان برگزار شد.
ابتدا حامد محمدی رییس اداره ورزش و جوانان ضمن تشکر از فعالیت هیئت اسکیت که در این مدت کوتاه توانستند ورزشکاران خوبی پرورش داده و میزبانی مسابقات استانی برگزار کنند گفت: کازرون برای اولین بار میزبان این سطح از مسابقات می باشد و هدف ما توسعه این ورزش مفرح و سازماندهی امکانات سخت افزاری می باشد. وی با تأکید بر استعدادیابی و نخبه پروری در این رشته افزود: باید شرایط را به گونه ای فراهم کنیم تا این رشته در استان و کشور حرف اول را بزند.
وی در رابطه با در خصوص احداث پیست اسکیت افزود: با پیگیری و رایزنی اداره و هیئت با شهرداری زمینی اختصاص داده شده برای احداث یک پیست استاندارد در شأن شهرستان کازرون باشد.
مهردا خائف رییس هیئت اسکیت استان با برگزاری در سطح و کیفیت بالای این مسابقات گفت: اولین دوره مسابقات اسکیت سرعت دسته جات آزاد درون سالن در 2 گروه دختران و پسران به صورت انفرادی با حضور بیش از 200 اسکیت باز از 12 شهرستان های فارس برگزار شد.
وی با بیان پیگیری و تلاش اداره ورزش و جوانان و هیئت کازرون و با توجه به انرژی و پتانسیل خوب در کازرون از شهردار کازرون خواستار تسریع در روند اجرای احداث این پیست شد.
گفتنی است است در حاشیه این مسابقات از مادر شهید کورش حسام تقی نژاد تجلیل شد.

کاپ اخلاق مسابقات به هیئت اسکیت کازرون رسید.

اسامی برندگان بخش دختران این رقابت ها به شرح ذیل می باشد:
رده سنی 86 ماده تایم تریل:
فاطمه بهمنی فارسی مقام اول (جهرم)
فاطمه سالاری مقام دوم (جهرم)
فینال 3 دور گروهی:
مبینا اوجی نژاد مقام اول
فاطمه بهمنی فارسی مقام دوم
فاطمه سالاری مقام سوم
رده سنی 85 ماده تایم تریل:
ساغر یوسفی مقام اول (زرقان)
هستی روستایی مقام دوم(مرودشت)
یلدا روستا مقام سوم(فیروزآباد)
فینال 3 دورگروهی:
ساغر یوسفی مقام اول
شیدا دهقانیان مقام دوم
یلدا روستا مقام سوم
رده سنی 84 ماده تایم تریل:
مریم زاهدی نسب مقام اول (شیراز)
پارمیدا فیروزبخت مقام دوم (جهرم)
مهرسا هاشمی مقام سوم(شیراز)
فینال 3 دور گروهی :
مهرسا هاشمی مقام اول
مریم زاهدی نسب مقام دوم
پارمیدا فیروزبخت مقام سوم
رده سنی 83 ماده تایم تریل :
اسما کلانتری مقام اول (شیراز)
فاطمه روستا مقام دوم (فیروزآباد)
پریا کریمی نژاد مقام سوم (شیراز)
فینال 3 دور گروهی :
اسما کلانتری مقام اول
پریا کریمی نژاد مقام دوم
فاطمه روستا مقام سوم
رده سنی 82 ماده تایم تریل:
سوسن باختر مقام اول (گراش)
نگین سجادی مقام دوم (شیراز)
مینا حسنی مقام سوم(گراش)
رده سنی 80-81 سه دور گروهی :
فاطمه همایونفر مقام اول
فاطمه بختیاری مقام دوم
محدثه کشتکار مقام سوم
رده سنی 80 ماده تایم تریل :
فاطمه همایونفر مقام اول (فسا)
فاطمه بختیاری مقام دوم (شیراز)
سارا اورنگی مقام سوم (مرودشت )
رده سنی 79 به بالا ماده تایم تریل :
گناز شریفی مقام اول (شیراز)
کیمیا رحیمی مقام دوم (شیراز)
راضیه فروردین مقام سوم (فیروز آباد)
فینال 10دور گروهی :
گلناز شریفی مقام اول
هانیه منیری مقام دوم
کیمیا رحیمی مقام سوم

اسامی برندگان بخش پسران این رقابت ها به شرح ذیل می باشد:

رده سنی 79 گروهی:

محمد سروش مهر اول

محمدرضا تارنگ دوم

مجید ادیبی فرد سوم

در تایم تل:

محمد سروش مهر اول

مجید ادیبی فرد دوم

محمدرضا تارنگ سوم

رده سنی 80 گروهی:

هادی زارع اول

علیرضا تیوایی روم

علی رشیدی سوم

در تایم تل:

علیرضا تیوایی اول

هادی زارع دوم

علی رشیدی سوم

رده سنی 81 و 82 گروهی:

آروین کلدانی اول

حسین حسینی دوم

امیرمحمد شامس سوم

در تایم تل:

حسین حسینی اول

آروین کلدانی دوم

احمد رنجبر سوم

رده سنی 83 گروهی:

ابوالفضل شمس اول

امیرارسلان قاسمی دوم

علیرضا اکبری نژاد سوم

در تایم تل:

امیرارسلان قاسمی اول

ابوالفضل شمس دوم

علیرضا اکبری نژاد سوم

رده سنی 84 گروهی:

امیررضا حاذق پور اول

نیما عرب زادگان دوم

اسماعیل کارگرفرد سوم

در تایم تل:

امیررضا حاذق پور اول

مهدی حسینی دوم

آرش جعفری سوم

رده سنی 85 گروهی:

 ابوافضل خواجه اول

علی شهریاری دوم

امیرعباس وطن پرست سوم

در تایم تل:

ابوافضل خواجه اول

علی شهریاری دوم

امیرعباس وطن پرست سوم

رده سنی 86 گروه:

محمدامین صمیمی فر اول

سیدمحمد جعفری دوم

پارسا رحمانی سوم

در تایم تل:

پارسا رحمانی اول

محمدامین صمیمی فر دوم

سیدمحمد جعفری سوم

رده سنی 87 گروهی:

اهورا شامس اول

حمید امیرحیدری دوم

امیرمحمد حمیدی سوم

در تایم تل:

امیرمحمد حمیدی اول

علی علیپور دوم

اهورا شامس سوم

رده سنی 89 گروهی:

یاسین دژآهنگ اول

عرشیا ظهوری دوم

آراد آمد سوم

در تایم تل:

یوسف رحمانی اول

عرشیا ظهوری دوم

یاسین دژآهنگ سوم

رده سنی 88 گروهی:

نیما دروگرجهرمی اول

سینا محمدی پور دوم

پارسا نامدار سوم

در تایم تل:

سینا محمدی پور اول

امید طبیبی خرمی دوم

نیما دروگرجهرمی سوم

رده سنی 90 گروهی:

آرتین اسدی اول

آریا برقرارجهرمی دوم

محمد طاها خادمی سوم

در تایم تل:

آرتین اسدی اول

محمد طاها خادمی دوم

علی مهردوست سوم

رده سنی 91 گروهی:

بهراد خوشرو اول

آرش رحمانیان دوم

محمدسام جوکاری سوم

در تایم تل:

امیرعلی دستاران اول

آرشام محمدی دوم

آرش رحمانیان سوم

رده سنی 92 گروهی:

 آریان قنبری اول

امیرحسین بچه سقا دوم

ایوب الیاسی سوم

تعداد بازدید کـنندگـــان امروز :3
تعداد بازدید کـنندگـــان دیروز :18
تعداد بازدید کنندگان این ماه :401
تعداد بازدید کنندگـــــان کل :20377

Sun 26 May 2019 10:16 توسعه یافته توسط وب سایت جومینا