طی حکمی از سوی هیات اسکیت فارس و با تایید اداره ورزش و جوانان شهرستان شیراز ،علی روزیطلب به عنوان رئیس جدید هیات اسکیت شهرستان شیراز معرفی شد .

به گزارش روابط عمومی هیات اسکیت فارس ، در نشستی که به همین منظور سه شنبه برگزار شد، رئیس هیات اسکیت فارس با تاکید بر همدلی و یکدستی مورد نیاز در هیات افزود: باید شرایط را به گونه ای فراهم کنیم تا ضعف های خود را شناخته و در جهت برطرف کردن آنها بر آییم .

وی افزود : برگ برنده هیات اسکیت شیراز تعامل و همکاری است که میتواند الگوی برتر استان در میان شهرستان باشد . 

رئیس هیات اسکیت استان فارس بیان کرد: تلاش خصوص معرفی این رشته مفرح ، شاد و سازماندهی امکانات سخت افزاری ، افزایش تعداد مربیان مجرب و کشف استعداد ها و ارتقا تعداد ورزشکاران از جمله بر نامه های این هیات است .

وی از حمیدرضا خلجی سرپرست سابق هیات اسکیت شیراز تقدیر کرد و افزود: تلاش او در جهت پیشبرد امور هیات انکار ناپذیر است و رئیس جدید هم باید از تجربیات گرانبها گذشته استفاده نماید .

 روزیطلب ضمن تشکر از رئیس و کارکنان هیات فوتبال فارس گفت : من خودم را از جامعه اسکیت میدانم و سعی دارم با رویکردی جدید و با استفاده از تجربه های گذشته که در اسکیت شیراز داشتم این هیات را به هدف های بزرگی برسانم .

 رئیس جدید هیات اسکیت شیراز افزود : من در گذشته عضوی از اسکیت بودم و این رشته را به صورت قلبی دوست دارم و اکنون که میبینم تمامی عضو های فعال گذشته و حتی عضو هایی که در گذشته فعال نبودند در میدان حضور دارند و در تلاش برای پیشبرد اهداف اسکیت فارس هستند خوشحالم و امیددارم که بتوانم نواقص گذشته را برطرف و عملکرد بهتری نسبت به گذشته داشته باشم.

 

در دیگر بخش جلسه دیروز در دفتر رئیس هیات استان فارس ، جناب آقای قهرمانی نیز به عنوان عضو هیات رئیسه اسکیت فارس منصوب شدند .

 

تعداد بازدید کـنندگـــان امروز :1
تعداد بازدید کـنندگـــان دیروز :6
تعداد بازدید کنندگان این ماه :248
تعداد بازدید کنندگـــــان کل :19799

Sun 21 Apr 2019 07:59 توسعه یافته توسط وب سایت جومینا