رئیس فدراسیون اسکیت کشور گفت : رشته اسکیت در سراسر کشور به سرعت در حل رشد و توسعه است.

به گزارش روابط عمومی هیات اسکیت فارس ، بهمن محمد رضایی که در مجمع انتخاباتی هیات اسکیت استان فارس سخن می گفت با تبریک انتخاب مهرداد خائف بعنوان سکاندار اسکیت فارس با بیان اینکه دمکراسی در این مجمع بخوبی اجرا شد افزود : ورزش اسکیت به سرعت در حال رشد و توسعه است و با وجودیکه کمتر از دو دهه از عمر این رشته ورزشی می گذرد ولی از زمان تاسیس آن مدیران زیادی برای ترقی آن تلاش کردند که اکنون ثمره زحمات آنان به دستان خادمین فعلی رسیده است و جمله دیگران کاشتند و ما خوردیم صدق در گفتار اینجانب می باشد .
وی با بیان اینکه سال پرباری را در این رشته برای ورزشکاران سپری کردیم تصریح کرد : حضور 51 ورزشکار در بازیهای آسیایی 2018 کره جنوبی و کسب چندین مدال خوشرنگ در بخش آقایان و خانمها که برخی این مدالهای طلا برای اولین بار در ورزش اسکیت رقم می خورد .
وی گفت : این موفقیت ها نگاه مسئولین ورزش را به این رشته جوان پسند تغییر داد و قدردانی کمیته ملی المپیک از این قهرمانان نشان داد این رشته ورزشی جایگاه اصلی خود را در کشور و آسیا پیدا کرده است و هدفی را که ما برای 10 سال آینده برنامه ریزی کرده بودیم در سال جدید به وقوع پیوست .
محمد رضایی با بیان اینکه در این دوره از بازیها بازیکنان تیم ملی از چهار استان تشکیل شده بود گفت : خوشبختانه فارس هم در تیم ملی نمایندگان شایسته ای داشت ولی انتظارات از این استان پهناور بیشتر از وضعیت کنونی است و رئیس جدید هیات با کمک اعضای مجمع باید از این پتانسیل ها استفاده کرده و رشته های بیشتری را در اسکیت تحت پوشش داشته باشد .
رئیس فدراسیون اسکیت با اشاره به اینکه این استان در سالهای اخیر تیمی در لیگ نداشته است اظهار داشت : با وجودیکه علاقه مندان زیادی در این رشته فعالیت می کنند ولی در فصل های اخیر ورزشکاران فارس بصورت تک ستاره در مسابقات شرکت می کنند که امیدوارم با درایت رئیس هیات اسکیت فارس بحث استعدادیابی در کل استان بخوبی عملیاتی شود و در سالهای آینده شاهد حضور ورزشکاران بیشتری از این استان در بدنه تیم ملی باشیم .
بهمن محمد رضایی با بیان اینکه حمایت فدراسیون به هیات ها بصورت عدالت محور می باشد خاطرنشان کرد: اگر شما برنامه ریزی داشته باشید فدراسیون هم حمایت خود را انجام میدهد زیرا برای رسیدن به موفقیت نمی توان تک وجهی عمل کرد و تعامل هیات با مثلث اداره کل و فدراسیون موجب رشد و ترقی اسکیت می گردد .
وی با بیان این مطلب که فارس باید پایگاهی برای اسکیت جنوب کشور باشد گفت : قهرمان پروری در این استان به وضح دیده می شود و اسکیت هم در فارس مثتثنی نیست فقط با مدیریت و استفاده از ظرفیتها میتوان امیدوار بود که بزودی استان فارس و شهر شیراز تبدیل به قطب اسکیت کشور شود/

تعداد بازدید کـنندگـــان امروز :3
تعداد بازدید کـنندگـــان دیروز :18
تعداد بازدید کنندگان این ماه :401
تعداد بازدید کنندگـــــان کل :20377

Sun 26 May 2019 10:15 توسعه یافته توسط وب سایت جومینا