تیم ملی اسکیت ایران که در هجدهمین دوره مسابقات قهرمانی آسیا در کره جنوبی حضور پیدا کرده بود با کسب ۷ مدال به کار خود پایان داد.

 

به گزارش روابط عمومی هیات اسکیت فارس ، علی ستار بازیکن عضو تیم ملی انلاین هاکی اسکیت جمهوری اسلامی ایران پس از کسب مقام قهرمانی و افتخار آفرینی در هجدهمین دوره مسابقات قهرمانی آسیایی کره جنوبی روز یکشنبه ۲۵شهریور ماه ساعت 13:15 از محل فرودگاه شهید دستغیب به شیراز بازگشت و مورد استقبال حسن خواه نائب رئیس هیات اسکیت فارس ، خوشحال مسئول کمیته فرهنگی ، بش کار مدیر روابط عمومی هیات اسکیت فارس و جمعی از هم تیمی های خود در شیراز قرار گرفت .

این دور از مسابقات که با کسب نایب رییسی فدراسیون آسیا توسط بهمن محمدرضایی رییس فدراسیون اسکیت کشورمان برای کاروان ایران آغاز شده بود با عنوان قهرمانی و کسب مدال طلای تیم اینلاین هاکی آقایان به پایان رسید. تیم اینلاین هاکی بانوان نیز با قبول شکست مقابل تیم قدرتمند چین تایپه عنوان سومی این مسابقات را بدست آورد وصاحب مدال برنز شد. تیم ایران همچنین در رشته اسکیت سرعت و در ماده ۱۰۰ متر یک مدال ارزشمند طلا توسط محمد صالحی به دست آورد و در ماده وان لپ نیز صاحب مدال برنزاز همین ورزشکار شد. اسکیت بازان ایران در رشته فری استایل آقایان و بانوان موفق به کسب دو مدال نقره توسط رضا لسانی و رومینا سالک شدند و در بخش بانوان نیز یک مدال برنز توسط لعیا عربی  به دست آمد. در پایان این مسابقات تیم ایران با کسب ۲ مدال طلا، ۲ نقره و ۳ برنز جمعا ۷مدال به کار خود پایان داد.

 

 

 

 

تعداد بازدید کـنندگـــان امروز :1
تعداد بازدید کـنندگـــان دیروز :6
تعداد بازدید کنندگان این ماه :248
تعداد بازدید کنندگـــــان کل :19799

Sun 21 Apr 2019 07:14 توسعه یافته توسط وب سایت جومینا