با حضور اعضا و سرپرست هیات ساکیت فارس ، دستغیب رئیس سابق هیات اسکیت فارس مورد تقدیر و تشکر قرار گرفت .

به گزارش روابط عمومی هیات اسکیت فارس ، روز گذشته اعضا هیات اسکیت فارس با حضور در دفتر رئیس مجمع خیرین شیراز ، از دستغیب رئیس سابق این هیات تقدیر و تشکرد کردند .

در این جلسه دکتر فولادی سرپرست هیات اسکیت فارس بهمراه خلج دبیر ، حسن خواه نائب رئیس بانوان ، بش کار مدیر روابط عمومی و  تمامی اعضای کمیته های هیات اسکیت با حضور در دفتر رئیس مجمع خیرین فارس و رئیس سابق هیات اسکیت فارس از وی به جهت زحمات ایشان در طی سالیان گذشته در هیات اسکیت و تلاش و کوشش در جهت پیشبرد اهداف اسکیت فارس تقدیر و تشکر به عمل آمد .

دستغیب در این جلسه ضمن خوش آمد گویی و تشکر از حضور تمامی اعضای مجموعه اسکیت فارس بیان داشت : حضور شما عزیزان باعث دلگرمی بنده و خوشحالی است و در طی این دوره 12 ساله که در خدمت اسکیت استان بودم تمامی کار ها با حضور و کمک اعضای کمیته های اسکیت انجام میگرفته است . بسیار خورسندم که توانستیم در طی این سالیان قدمی هر چند کوچک برای پیشرفت اسکیت استان برداریم .

وی افزود : من در کنار جوانان توانستم تجربیات جدید بسیاری کسب کنم و تمام تلاش خود را داشتم که تنها با هدایت این قشر پر شور و اشتیاق را به سوی هدف مورد نظر هدایت کنم .  اسکیت استان فارس پتانسیل بسیار بالای در جهت کسب مقام های کشوری و بین المللی دارد که امیدوارم با حضور رئیس جدید این مهم نیز محقق شود .

دستغیب در پایان گفت : فارس در گذشته مقام های بسیاری کسب کرده و ما با تدوین برنامه پنج ساله سعی در تداوم و بهبود نتایج اسکیت استان فارس داشتیم و با مدیریت جدید اسکیت استان امیدواریم این هدف نیز بدست آید . 

در پایان نیز لوح تقدیری به ایشان اهدا شد .

 

تعداد بازدید کـنندگـــان امروز :1
تعداد بازدید کـنندگـــان دیروز :6
تعداد بازدید کنندگان این ماه :248
تعداد بازدید کنندگـــــان کل :19799

Sun 21 Apr 2019 07:14 توسعه یافته توسط وب سایت جومینا