روز گذشته سید عبدالرضا دستغیب رئیس هیات اسکیت استان فارس ، طی بازدیدی از شهرستان فسا با امام جمعه شهرستان فسا دیدار داشت .

 

به گزارش بش کار مدیر روابط عمومی هیات اسکیت فارس ، سیدعبدالرضا دستغیب ، رئیس هیات اسکیت فارس به همراه خلج دبیر هیات ، بش کار مدیر روابط عمومی و همتی مسئول کمیته رول بال استان از شهرستان فصا بازدید داشتند و با آقای طهماسبی امام جمعه شهرستان فسا دیدار و گفتگو کردند .

در این دیدار طهماسبی اما جمعه شهرستان فسا ضمن خوش آمد و تقدیر از حاضرین در جلسه ، یاد شهید آیت الله دستغیب را گرامی داشت و گفت : بسیار خوشحالیم که یکی از خاندان دستغیب در راس این موجعه ورزشی قرار دارد ، و بسیار امیدواریم که رئیس جدید هیات اسکیت فسا این ورزش را آنچنان که شایسته است به سوی موفقت حرکت دهند .

وی افزود : پتانسیل شهرستان فسا در ورزش بالا است و با ترویج مناسب ورزش میتوانیم استفاده مناسبی از آن ببریم . همچنان که این ورزش باعث شادابی و تندرستی میشود و ما نیز همان طور که اسلام سفارش نموده هم ورزش و هم شادابی و تندرستی را دوست داریم .

امام جمعه فسا در پایان گفت : ما هم تلاش خود را میکنیم و از این ورزش اسکیت که ورزشی نوپا هست حمایت میکنیم و امیدواریم که با تلاش رئیس جدید کار های خوبی انجام شود .

دستغیب رئیس هیات اسکیت استان نیز در این جلسه بین داشت : در ورزش علاوه بر تندرستی خروجی اخلاقی نیز مهم است و ما امیدواریم که با حمایت و هدایت و راهنمایی بزرگان شهرستان فسا  این مهم نیز رخ دهد .

وی افزود : اسکیت در شهرستان های فارس نوپا است و ما دوست داریم که کار های مهمی با کمک دفتر امام جمعه شهرستان انجام شود ، این ورزش ، ورزشی نوپا است و باید درست در جامعه ایی که بداخلاقی ها و ناهنجاری ها زیاد شده است ارائه شود .

وی در پایان گفت : از امام جمعه محترم نیز خواهشمندیم که در این امر مهم به کمک رئیس هیات اسکیت شهرستان بیایند و در معرفی و هدایت جامعه به سوی نکات مثبت ورزش سهیم باشند .

در پایان این دیدار حکم انتصاب رئیس هیات اسکیت شهرستان فسا نیز توسط آقای طهماسبی امام جمعه شهرستان فسا به آقای تنهایی پور رئیس جدید هیات اسکیت شهرستان فسا اهدا گردید .

تعداد بازدید کـنندگـــان امروز :19
تعداد بازدید کـنندگـــان دیروز :8
تعداد بازدید کنندگان این هفته :67
تعداد بازدید کنندگان این ماه :215
تعداد بازدید کنندگـــــان کل :16187

Sat 21 Apr 2018 02:37 توسعه یافته توسط وب سایت جومینا