هیات اسکیت فارس جهت تشکیل جلسه با روسای هیات اسکیت شهرستان های خود اطلاعیه ایی را صادر کرد .

بدین وسیله از تمامی روسای هیات های شهرستان ها تقاضا میگردد پیش از گرفتن ابلاغ های جدید خود از به انتصاب رساندن مسئول کمیته و صدور نامه های جدید خودداری نمایند .

 

رشته های اسکیت رولر آلپاین و دانهیل و اسکیت رولر دربی به رشته های تحت پوشش فدراسیون اسکیت اضافه شد.

به گزارش روابط عمومی هیات اسکیت ، با تصویب هیات رییسه فدراسیون اسکیت ، رشته اسکیت رولر آلپاین و دانهیل و اسکیت رولر دربی به رشته های تحت پوشش فدراسیون اسکیت اضافه شد.
این رشته ها زیر نظر فدراسیون جهانی اسکیت می باشد و فدراسیون اسکیت در راستای سیاستهای فدراسیون جهانی این رشته ها را راه اندازی نموده و جزو رشته های تحت پوشش خود قرار داد.
قابل ذکر است رشته رولر دربی یک رشته استقامتی و رقابتی است که شامل ٢ تیم متشکل از ۵ بازیکن می باشد که در خلاف جهت ساعت دور پیست اسکیت می کنند و در هر دور بازیکن انتخاب شده تلاش می کند تا از سد بازیکنان مقابل خود عبور کند . بازیکنان و داوران عموما در این رشته باید کفش رولر اسکیت بپوشند.
همچنین رشته اسکیت رولر آلپاین و دانهیل یک رشته سریع و دینامیک است که بازیکن فقط در تِرَک آسفالت بین نشانه های هدف حرکت می کند تا در کمترین زمان ممکن به مقصد رسیده و مسابقه را تمام کند. محبوبیت این رشته در حال توسعه بسیار زیاد می باشد و این رشته نه تنها برای ورزشکاران این رشته جذاب است بلکه فرصت مناسبی برای تمرین ورزشهای زمستانی می باشد.

به گزارش روابط عمومی هیات اسکیت فارس ، منتخبین اسکیت سرعت استان فارس جهت حضور در اردو آماده سازی مسابقات المپیاد اسکیت سرعت بندرعباس میبایست در جهرم حضور پیدا کنند .

اردو منتخبین اسکیت سرعت فارس جهت حضور در مسابقات المپیاد اسکیت سرعت بندرعباس در جهرم برگزار میشود و اسامی زیر میباست جهت هماهنگی با شماره آقای کلوانی 09300332123 تماس حاصل فرمایند .

اسامی دعوت شدگان به شرح زیر میباشد :

دختران :

هستی روستایی ، ساغر یوسفی ، پارمیدا فیروزبخت ، نجمه فضائلی ، یاسمن نعمت الهی ، مبینا یاراحمدی ، آذین کلوانی ، سوسن باختر

پسران :

کامیار پویان فر ، امیر محمد فرشادی ، امیررضا حاذقپور ، نیما عزت زادگان ، ابوالفضل شمس ، علیرضا اکبری نژاد ، ابوالفضل امیر قصرالدشتی ، امیر محمد شامس

مسابقات اسکیت دستجات آزاد رول بال کشور در بخش آقایان به میزبانی استان مازندران ، شهرستان آمل روزهای پنجشنبه و جمعه ١٨ و ١٩ بهمن ماه ١٣٩٧ به شرح ذیل برگزار می شود:

 

 

به گزارش روابط عمومی هیات اسکیت فارس ، پیاده روی بزرگ اربعین حسینی با حضور اقشار مختلف مردم و حضور ورزشکاران مخصوصا اسکیت بازان صفاشهر برگزار شد .

اسکیت بازان صفاشهر از ناحیه یک اینش هر به سمت امامزاده ابراهیم شهرستان صفاشهر مسیر پیمایی کردند.

7 اسکیت باز پسر و 2 اسکیت باز دختر شهرستان صفاشهر در این پیاده روی که با عنوان راهپیمایی بازماندگان اربعین انجام شد،  جمعا 18 کیلومتر را پیمودند.

صفحه 1 از 5

آخرین اخبار

تعداد بازدید کـنندگـــان امروز :15
تعداد بازدید کـنندگـــان دیروز :20
تعداد بازدید کنندگان این هفته :102
تعداد بازدید کنندگان این ماه :235
تعداد بازدید کنندگـــــان کل :18053

Sun 16 Dec 2018 23:55 توسعه یافته توسط وب سایت جومینا