به گزارش روابط عمومی هیات اسکیت فارس ، پس از تصمیم این هیات به برگزاری همایش اسکیت به مناسبت چهلمین سالگرد پیروز انقلاب اسلامی ، در روز جمعه 3 اسفند ماه کمیته فرهنگی این هیات اطلاعیه ایی صادر کرد .

در این اطلاعیه ، کمیته فرهنگی هیات اسکیت از تمامی مربیان ، ورزشکاران ، داوران ، پیشکسوتان اسکیت فارس و خانواده های ایشان جهت حضور پر شور در همایش این هیات در پیست اسکیت چمران شیراز از ساعت 10 الی 12:30 صبح روز جمعه 3 اسفند ماه ضمن ارج نهادن به مقوله فرهنگی موجبات آشنایی بیشتر علاقمندان به رشته های مختلف این ورزش مفرج را فراهم نمایند .

به گزارش روابط عمومی هیات اسکیت فارس ، به نقل از مسئول کمیته سرعت اسکیت فارس ، یک دوره کارگاه آموزشی علم تمرین در شیراز برگزار میگردد .

از تمامی مسئولین اسکیت شهرستان های استان فارس جهت حضور و مشارکت در این دوره آموزشی دعوت به عمل می آید .

دوره مذکور در روز جمعه 3 اسفند ماه 97 از ساعت 15:30 الی 19:30 در سالن کنفرانس مجموعه ورزشی بعثت شیراز برگزار میگردد . 

حاضرین در این دوره ی  4 ساعته کارگاه آموزشی گواهی شرکت در دوره دریافت می نمایند .

 

 

روابط عمومی و فرهنگی هیات اسکیت فارس در راستای حضور هر چه با شکوه تر در راهپیمایی و جشن چهلمین سال پیروزی انقلاب شکوهمند اسلامی ایران ، طی اطلاعیه ایی از عموم ورزشکاران اسکیت استان فارس جهتت شرکت در این راهپیمایی و جشن بزرگ دعوت بعمل آورد .

متن این اطلاعیه به شرح زیر میباشد .

هیات اسکیت استان فارس ، قصد دارد یک دوره مسابقات اسکیت سرعت دستجات آزاد برگزار نماید .

 

به گزارش روابط عمومی هیات اسکیت فارس ، به مناسبت سالگرد پیروز انقلاب شکوهمند اسلامی ایران و دهه فجر ، هیات اسکیت فارس تصمیم به برگزار مسابقات دستجات آزاد اسکیت سرعت به میزبانی شهرستان کازرون دارد .

این مسابقات در تمام رده های سنی دحتران و پسران برگزار میگردد .

دستور العمل مسابقات به شرح زیر میباشد .

به گزارش روابط عمومی هیات اسکیت فارس ، کمیته داوران به همراه کمیته آموزش اقدام به برگزاری یک دوره کلاس آموزش داوری در شیراز کرده و اطلاعیه ایی به شرح زیر صادر نموده اند. 

در این اطلاعیه آمده است :

به اطلاع کلیه ی ورزشکاران محترم استان فارس میرساند

این هیات در نظر دارد یک دوره کلاس داوری درجه سه سرعت را در اسفندماه برگزار نماید.لذا خواهشمند است جهت اعلام امادگی و ثبت نام اولیه با شماره تماس

09173071364 خانم زمانی کمیته اموزش

و یا 09171270157  اقای خادم کمیته داوری

تماس حاصل نمیایید

صفحه 1 از 5

تعداد بازدید کـنندگـــان امروز :13
تعداد بازدید کـنندگـــان دیروز :14
تعداد بازدید کنندگان این ماه :403
تعداد بازدید کنندگـــــان کل :18975

Sun 24 Feb 2019 03:11 توسعه یافته توسط وب سایت جومینا