طی حکمی از سوی مهندس سید عبدالرضا دستغیب رییس هیات اسکیت استان فارس ابوالفضل کلوانی به عنوان رییس هیات اسکیت شهرستان جهرم منصوب شد.

 

 در حکم رییس هیات اسکیت شهرستان جهرم آمده است:

 به استناد نامه شماره 213/259678 مورخ 1396/9/26 اداره کل ورزش و جوانان استان فارس ، با توجه به تعهد و تجربه جنابعالی در امور ورزش ، به موجب این ابلاغ به عنوان رئیس هیات اسکیت شهرستان جهرم از تاریخ 1396/10/20 به مدت یک سال منصوب مي گرديد .

اميد است با درایت و هماهنگی که با دستگاه های ذیربط بوجود خواهید آورد در پیشبرد این رشته تحت توجهات حضرت ولی عصر (عج) موفق و موید باشید .

به گزارش روابط عمومی هیات اسکیت فارس ، یک دوره کلاس تئوری مورد نیاز جهت اخذ مدرک مربیگری درجه ۳ برابر تقویم ورزشی سال جاری برگزار میگردد .
مقتضی است نسبت به اعلام اسامی متقاضیان ، حداکثر تا تاریخ 10 آذر 96  اقدام تا هماهنگی های لازم صورت پذیرد
شماره تماس جهت هماهنگی و ثبت نام : ۰۹۱۷۳۰۷۱۳۶۴ خانم زمانی
، مسئول کمیته آموزش اسکیت استان فارس

دومین جلسه تمرین تیم رول بال آقایان استان فارس برگزار میگردد .

به گزارش روابط عمومی هیات اسکیت فارس ، دومین جلسه تمرینی یم رول بال آقایان استان روز  یکشنبه 25 تیرماه ۹۶ ساعت 12:45 ظهر در  سالن ۲۲ بهمن شیراز واقع در کوی زهرا برگزار میگردد .

اولین جلسه تمرین تیم رول بال آقایان استان روز  یکشنبه ۱۸ تیرماه در سالن ۲۲ بهمن شیراز واقع در کوی زهرا برگزار شد.

مسئول کمیته رول بال استان فارس از تمامی بازیکنان اسکیت استان جهت حضور در این تمرین دعوت به عمل آورد .

همه بازیکنان میبایست با لباس و  کلاه و اسکیت مخصوص رول بال جهت شروع تمرینات خود را به همتی مسئول کمیته رول بال استان معرفی نمایند. 

رییس هیات اسکیت فارس در طی حکمی “رییس کمیته داوران استان” را منصوب کرد.

به گزارش روابط عمومی هیات اسکیت فارس ، سید عبدالرضا دستغیب در حکمی آقای دانیال رفیعی را به عنوان “رییس کمیته داروان هیات اسکیت فارس” منصوب کردند .

در متن این حکم آمده است :

با عنایت به تجربه ، تعهد و تخصص جنابعالی به موجب این حکم با حفظ سمت به عنوان مسئول کمیته داوران هیات اسکیت استان فارس ، تعیین میگردید .

امید است با اتکال به خداوند قادر متعال با علم و آگاهی در انجام وظایف محوله موفق و موید باشید.

 

 

 

هیئت اسکیت فارس با صدور اطلاعیه ای از ورزشکاران فارس و شیراز دعوت کرد تا در مراسم ترحیم آیت الله هاشمی رفسنجانی که روز چهارشنبه از سوی جامعه ورزش فارس 22 دی ماه از سال 15 در حرم مطهر حضرت شاهچراغ برگزار می شود، حضور یابند.

هیئت اسکیت استان فارس ضمن تسلیت مجدد ارتحال عالم مجاهد، مبارز خستگی ناپذیر، یار دیرین و همدل و همراه امام و رهبری و محبوب مردم حضرت آیت الله هاشمی رفسنجانی رحمه الله علیه، ورزشکاران شریف و قدرشناس را به شرکت گسترده در مراسم ترحیمی که از سوی جامعه ورزش استان فارس در روز چهارشنبه 22 دیماه از ساعت 15 در حرم مطهر حضرت شاهچراغ برگزار می شود دعوت می نماید.

▪️ حضور گسترده همگان در این مراسم ادای احترام به خدمتگزاران صادق این سرزمین خواهد بود.

 

 

 

صفحه 1 از 4

تعداد بازدید کـنندگـــان امروز :19
تعداد بازدید کـنندگـــان دیروز :8
تعداد بازدید کنندگان این هفته :67
تعداد بازدید کنندگان این ماه :215
تعداد بازدید کنندگـــــان کل :16187

Sat 21 Apr 2018 02:38 توسعه یافته توسط وب سایت جومینا