مجمع سالیانه هیات اسکیت استان فارس روز شنبه 7 شهریور ماه با حضور ریاست فدراسیون اسکیت و معاون امور ورزش اداره کل ورزش و جوانان فارس برگزار گردید.

به گزارش روابط عمومی هیات اسکیت فارس ، مجمع سالیانه هیات اسکیت استان فارس با حضور خانم دکتر محمدیان ریاست فدراسیون اسکیت ، موسوی معاون امور ورزش اداره کل ، دستغیب رئیس هیأت اسکیت فارس و سایر اعضا مجمع ساعت 10:30 در سالن اجتماعات اداره کل ورزش و جوانان برگزار شد .

در ابتدای جلسه آیاتی چند از کلام ا... مجید زینت بخش جلسه شد و موسوی معاون اداره کل ورزش و جوانان جلسه را اینگونه آغاز کرد : هیات اسکیت استان تیمی موفق در میان هیات های ورزشی استان هستند و در بین ارزیابی های بعمل آمده در سال گذشته و امسال جایگاه خوبی در استان را دارا میباشند .

سپس دستغیب رئیس هیات استان ضمن خیر مقدم و تقدیر و تشکر از کلیه اعضا هیات خصوصا دکتر محمدیان و آقای موسوی ، با تبریک هفته دولت ، یاد و خاطره شهید رجایی و باهنر را گرامی داشت و سالگرد تاسیس فدراسیون اسکیت را که 4 شهریور ماه میباشد تبریک گفته و سپس به تشریح روند جلسه پرداخت .

دستغیب در ادامه به ارائه گزارش سالیانه هیات اسکیت پرداخت و در مورد تقویم سال گذشته و محور های اصلی هیات اسکیت استان سخنانی را بیان نمود و گفت : آموزش و بحث فرهنگی محور های اصلی هیات اسکیت استان است. سپس به تشریح عملکرد هیات در سال گذشته پرداخت و ریز فعالیت های هیات در زمینه دوره های آموزشی صورت گرفته ، فعالیت های بخش استعدادیابی ، همچنین مسابقات برگزار شده ، اعزام های کشوری انجام شده ، برنامه های فرهنگی ، مدال کسب شده و ارزیابی هیات شهرستان ها را بیان نمود.

وی در ادامه گفت : کمیته فرهنگی هیات یکی از کمیته های فعال هیات است که در کنار روابط عمومی ما در تمامی مراسم ها و مسابقات و دوره های آموزشی حضور موثری دارند .

در ادامه جلسه صفری مسئول خزانه هیات اسکیت به تشریح عملکرد مالی هیات پرداخت و به سوالات اعضا پاسخ داد .

جلسه مجمع سالیانه هیات اسکیت با معرفی و انتخاب آقای داریوش سیاح فر مدیر عامل شرکت پرمیوم باند(حامی مالی هیأت اسکیت استان)و همچنین آقای پیمان حسن خواه از پیشکسوتان اسکیت استان به عنوان اعضا هیأت رئیسه هیات استان با اکثریت آرا ادامه پیدا کرد .

دکتر محمدیان رئیس فدراسیون نیز گفت : ما باید بدنبال این باشیم که بار مالی را از دوش ورزشکار کم کنیم ، هیات های اسکیت شهرستان ها باید سعی در جذب منابع مالی داشته باشند و بتوانند به هر طریقی که با همکاری مسئولین سیاسی شهرستان خود منابع مالی برای هیات خود جذب کنند .

وی افزود : هیات اسکیت استان فارس یکی از هیات های فعال کشور است که در زمینه میزبانی مسابقات کشوری همواره پیشقدم بوده و هست و تعامل بسیار خوبی بین فدراسیون و هیات فارس وجود دارد و من معتقدم که این کار باعث پیشرفت استان در رشته اسکیت خواهد شد .

رئیس فدراسیون اسکیت با بیان امکان همکاری با آموزش و پرورش و استفاده از امکانات آنها و همچنین شهرداری ها و امکان ورزشی ادارات کل ورزش و جوانان شهرستان ها گفت : امکانات سخت افزاری یکی از راه های درآمد هیات ها است .

وی در پایان گفت : در این هفته ما شاهد دستاورد های دولت هستیم و امیدوار هستم که دستاورد های حوزه اداره کل ورزش و جوانان فارس اختصاص یک مکان ورزشی به هیات اسکیت استان برای امسال باشد و آرزوی سلامتی و تندرستی برای تمامی اعضا مجمع و کمیته های هیات اسکیت را دارم .

 

تعداد بازدید کـنندگـــان امروز :9
تعداد بازدید کـنندگـــان دیروز :7
تعداد بازدید کنندگان این هفته :71
تعداد بازدید کنندگان این ماه :203
تعداد بازدید کنندگـــــان کل :16517

Mon 21 May 2018 01:59 توسعه یافته توسط وب سایت جومینا