احسان صالح  دبیر هیات اسکیت شهرستان نیریز طی مصاحبه ای با روابط عمومی هیات اسکیت استان فارس ، گفت : نبود امکانات فیزیکی باعث دور شدن استعداد ها از اسکیت می شود.

 

احسان صالح دبیر هیات اسکیت شهرستان نیریز با سابقه ی 10 ساله در اسکیت استان و بیش از 4 سال در امر مربیگری گفت : در ابتدا از ریاست محترم هیات استان و همچنین دبیر و نائب رئیس و مسئولین هیات استان و بخصوص روابط عمومی هیات که این فرصت را به بنده دادید کمال تشکر و سپاس گزاری را دارم.

وی افزود : هیات اسکیت شهرستان نی ریز درسال گذشته بنده توانست با استفاده از كمترين امكانات و علاقه بيش از پيش بازيكنان،با حضور در مسابقه هاي سرعت و جشنواره نونهالان و برگذاري مسابقات منطقه اي به ميزباني شهرستان ني ريز و حضور پررنگ در همايش ها و مراسم ها و راهپيمايي هاي متعدد به عنوان هیأت برتر استان پيدا كند . 

صالح گفت : ما در نی ریز تمام تلاش و سعی خود را در جهت بهبود شرایط و جذب هر چه بیشتر جوانان و نوجوانان به رشته اسکیت انجام میدهیم .

دبیر هیات اسکیت نیریز ادامه داد :  استعداد يابي در شهرستان با برنامه هاي تمريني و انتخابي كه وجود داشته برگزار شده و در حدود ١٥ استعداد درخشان را شناسايي كردیم كه متاسفانه باز هم به علت نداشتن پيست شاهد متوقف شدن اين امر بودیم و با اين وضعيت در اينده ی نچندان دور اسكيت شهرستان ب صفر خواهد رسيد .

مربی پیشین تیم استان گفت : هیات اسکیت درامد چندانی ندارد و بنده و همكارانم هر گونه هزينه اي را شخصا از جيب خود پرداخت كرده ايم و در حال حاضر هيئت شهرستان منبع درامدي ندارد . 

وی در پایان گفت : تنها خواهش من از وزارت ورزش و جوانان استان و شهرستان و همچنین مسئولین دولتی شهرستان نی ریز اين است كه حداقل حق هر رشته ورزشي که همانا داشتن مكاني جهت تمرين اموزش و استعداديابي و قهرمان پروري است را رعایت کنند چراکه متاسفانه اين شهرستان از اين حيث مورد كم لطفي قرار گرفته و هیات اسکیت و تیم های اسکیت این شهرستان فقد مکان و فضای مناسب جهت انجام فعالیت های خود میباشد .

تعداد بازدید کـنندگـــان امروز :1
تعداد بازدید کـنندگـــان دیروز :10
تعداد بازدید کنندگان این ماه :381
تعداد بازدید کنندگـــــان کل :19483

Mon 25 Mar 2019 10:24 توسعه یافته توسط وب سایت جومینا