روز گذشته طی مراسمی با حضور مدیر کل ورزش و جوانان فارس ، شرکت پرمیوم باند به عنوان حامی مالی هیأت اسکیت استان فارس معرفی شد .

 

در این مراسم که با حضور کامیاب رئیس اداره کل ورزش و جوانان فارس ، دستغیب رئیس هیات اسکیت فارس ، جوکار مدیرعامل انبوه سازان مسکن فارس ، خلجی دبیر هیات اسکیت ، حسن خواه نائب رئیس هیات اسکیت ، محمدی مسئول کمیته اقتصادی هیات اسکیت ، صلواتی مدیر روابط عمومی اداره کل ورزش و جوانان و جمعی از اصحاب رسانه به میزبانی شرکت پرمیوم باند و سیاح فر مدیر عامل شرکت پرمیوم باند و خانداداش رئیس هیات مدیره شرکت پرمیوم باند برگزار گردید ، قرارداد همکاری بین طرفین به امضا رسید .

این جلسه با همت و تلاش های مستمر محمدی مسئول کمیته اقتصادی و همکاری بش کار مدیر روابط عمومی هیات اسکیت در دفتر کارخانه پرمیوم باند تشکیل شد. 

در ابتدا سیاح فر مدیر عامل شرکت پرمیوم باند با خوش آمد گویی به میهمانان اظهار امیدواری کرد که حمایت مالی این شرکت از ورزش استان زمینه ساز رشد و شکوفایی هرچه بیشتر اسکیت بازان فارس در سطح کشور و جهان شود.

سپس مدیرکل ورزش و جوانان فارس گفت : پیوند بین ورزش و صنعت ضروری است تا بدین وسیله با حمایت صنایع ورزشکاران بتواند در مسیر موفقیت گام بردارند.

حیدرعلی کامیاب اظهار داشت: ورزش نمی تواند ازصنعت جدا باشند و به واقع موفقیت ورزش دربخش های مختلف در گروه حمایت صنایع است. در سطح دنیا ورزش صنعتی پولساز است اما متاسفانه در ایران این صنعت نتوانسته است به جایگاه واقعی خود دست یابد.

وی در ادامه به آمادگی اداره کل ورزش و جوانان فارس برای حل مشکلات حضور صنعتگران درزمینه ورزش اشاره کرد و افزود: با شناسایی کامل صنعتگران و تلاش برای حل برخی مشکلات این بخش برای حمایت از ورزش ،به دنبال بستر سازی مناسب برای حضور صنعت در ورزش هستیم.

کامیاب ضمن ابراز خرسندی از حمایت شرکت تضامنی سیاح فر و خان داداش ،از رشته اسکیت عنوان کرد: به طور حتم با حمایت اسپانسر مالی اسکیت بازان توانمند استان بیش از گذشته در مسیر موفقیت گام برمیدارند.

سید عبدالرضا دستغیب بعدازظهر امروز در حاشیه انعقاد تفاهم‌نامه با این شرکت در سخنانی اظهار داشت: این شرکت در حمایت از ورزش، خط‌شکن فاصله صنایع و صنعتگران این استان و ورزش است تا با حمایت از رشته‌های ورزشی شاهد پیشرفت این مهم در فارس باشیم.

وی خاطرنشان کرد: بسیاری از نخبگان ورزشی و به‌ویژه جوانان مستعد به دلیل اینکه صنایع حامی و پشتیبان ورزش در این استان نبوده‌اند جذب دیگر گروه‌های ورزشی شده‌اند و برای برطرف کردن این مشکل باید بذری که پاشیده شده است را به فال نیک گرفت که اثرات مثبت آن را به‌زودی در سطح این استان شاهد خواهیم بود.

رئیس هیئت اسکیت استان فارس تصریح کرد: با توجه به اضافه شدن رشته مفرح اسکیت که از سرعت، دقت و تنوع بسیاری برخوردار است به‌عنوان رشته جدید المپیک امیدواریم بتوانیم این رشته را در فارس گسترش دهیم تا حضور جدی در میادین جهانی داشته باشیم.

دستغیب بیان داشت: برای ترغیب و تشویق صنعتگران در امر ورزش از سخت‌گیری‌ها و درخواست مطالبات سنگین هزینه خودداری شده است تا ورزش این استان به جایگاه واقعی خود دست یابد.

مدیرعامل شرکت پرمیوم‌باند نیز در این آیین در سخنانی اظهار داشت: مهم‌ترین هدف این شرکت ایجاد جامعه‌ای زیبا، سالم از طریق حمایت‌ رشته‌های ورزشی است.

داریوش سیاح‌فر خاطرنشان کرد: امیدواریم با برچیده شدن تحریم‌ها و افزایش چرخه اقتصادی صنایع بتوان کمک‌های مالی بیشتری برای رشته‌های ورزشی در این استان کرد تا شاهد رشد و شکوفایی ورزش‌های مفرح باشیم.

وی تصریح کرد: احداث زمین ورزشی با 50 درصد پیشرفت فیزیکی یکی دیگر از برنامه‌های این شرکت برای بالا بردن توان جسمی و روحی کارکنان بوده است که با اجرایی شدن آن گام مؤثری در پیشرفت ورزش برداشته می‌شود.

مدیریت شرکت تضامنی سیاح فر و خان داداش(پرمیوم باند) گفت: به دنبال ارتباط مناسب بخش صنعت و ورزش هستیم و برای تحقق این امر تصمیم به حمایت از هیات اسکیت استان فارس گرفتیم.

خان داداش نیز ضمن اشاره به علاقه مدیران این شرکت به حضور در ورزش تاکید کرد: به دنبال تبیین راههای ارتباطی مناسب با ورزش هستیم و به تحقق این مهم نیز بسیار خوشبین می باشیم.

وی تصریح کرد: در راستای افزایش موفقیت اسکیت بازان فارس تفاهم نامه ای بین هیات اسکیت فارس و شرکت تضامنی سیاح فر و خان داداش(پرمیوم باند) امضاء شده که امید است حاصل آن رشد هرچه بیشتر اسکیت فارس باشد.

تعداد بازدید کـنندگـــان امروز :1
تعداد بازدید کـنندگـــان دیروز :10
تعداد بازدید کنندگان این ماه :381
تعداد بازدید کنندگـــــان کل :19483

Mon 25 Mar 2019 10:23 توسعه یافته توسط وب سایت جومینا