بنا به گزارش روابط عمومی هیات اسکیت استان فارس ، عصرگاه روز چهارشنبه 16ارديبهشت ماه سال جاري به ميزباني هيات اسكيت استان فارس اولين تعامل و همكاري راه اندازی كميته هاي همگاني ورزشي استان با ورزش هاي همگاني در دفتر مركزي هيات اسكيت استان فارس برگزار گردید.

در اين نشست كه با حضور سيد عبدالرضا دستغيب رئيس هيات اسکیت استان، مهندس سیروس پاك فطرت رئيس هيات ورزش هاي همگاني استان به همراه اعضا ی رئيسه دو هيات ،نائب رئيسان، دبيران و روابط عمومي ها و مدیر بازاریابی و امور بین الملل هیات اسکیت در قالب همكاري و تعامل بيشتر با هم به بحث و گفتگو پرداختند.

دستغیب در این جلسه صحبت های خود را اینگونه آغاز کرد : ورزش اسکیت یک ورزش بسیار مفرح و پر شور و نشاط میباشد که علاوه بر سلامت بدن بر سلامت روح و روان نیز تاثیر دارد و از آنجایی که کم کم در حال گسترش در آحاد جامعه مخصوصا خانواده ها میباشد ، میتواند بستر مناسبی برای همگانی کردن این رشته ایجاد شود .

وی ادامه داد : هيات ورزش هاي همگاني كه يكي از بزرگ ترين هيات هاي ورزشي در کشورمي باشد تا بحال رشد و ترقي خاصی با توجه به حركت هاي جديدی که از سوی ورزش هاي همگاني صورت گرفته است و توانسته جايگاه مناسبی  را در استان ،بلكه در كشور را به خود اختصاص دهد.

سيد عبدالرضا دستغيب ضمن اهميت وضرورت ورزش هاي همگاني در سایررشته های ورزشی  گفت: هيات اسكيت استان فارس با توجه به كمبود منابع مالي و دیگر امكانات ورزشی اسكيت و با توجه به المپيكي شدن اين رشته توانسته با درخشش در رشته های اسکیت در جايگاه بسيار مطلوبي در سطح كشور قرار گیرد و ما در نظر داريم كه در بخش همگاني، ورزش اسكيت از سوی فدراسيون و عموم مردم بتوانیم اشاعه فرهنگ را دربین عموم نهادينه كنيم و بتوانيم نقش بسزاي در توسعه ي ورزش هاي همگاني داشته باشيم.

رئيس هيات ورزشهاي همگاني استان فارس در جمع حاضرين ضمن تقدیر از نخستین حرکت در استان توسط هيات اسكيت استان فارس گفت: هيات ورزش هاي همگاني استان فارس به عنوان بزرگ ترين هيات ورزشی در سطح كشور بوده  و بنابه فرمايشات مقام معظم رهبري ورزش هاي همگاني براي عموم همگان در سبد كالاي خانواده ها قرار گيرد و بتوانيم نشاط و سلامتي را در اين جامعه رواج دهيم.


پاك فطرت در پایان ابراز اميدواري كرد: ما تمايل داريم كه در يك كار كارشناسانه  و بصورت تخصصي تفاهم نامه اي به عنوان اولين تفاهم نامه هيات ورزشهاي همگاني با هيات اسكيت به ثبت برسانیم تا بتوانيم با هدف الگوپذیری در سطح كشور بين فدراسيون ها و ديگر رشته ها اعمال نماييم تا كميته همگاني در تمامي دیگر هيات های ورزشی  راه اندازي شود.
.

 

وی ادامه داد : ما معمولا مسابقه برگزار نمیکنیم و همایش داریم و که در آن اصلا موضوع برد و باخت مطرح نمیشود . از این رو آمادگی امضا هرگونه توافقنامه و متن همکاری با شما را داریم.

در ادامه آقای ناصر نیز نظرات خود را چنین گفت : ورزش اسکیت ورزشی بسیار زیبا و جذاب است ، ما بفکر ارائه پیشنهادات جهت همکاری بودیم ، چراکه مصرف کالری سوزی در اسکیت اگر در طول سال بیشتر نباشد کمتر نیست.

وی ادامه داد : ما امیدواری برنامه ریزی به شکلی شود که بجای همایش سایر ورزش ها همایش های بزرگ اسکیت را برگزار نماییم .

خلجی ضمن خوش آمد گویی و تشکر از حضور مسئولان ورزش همگانی ، گفت : امیدوار هستم که تاملی که در بستر سازی در ورزش همگانی و هیات اسکیت بوجود میاید به سود مردم جامعه باشد و این کار ادامه پیدا کند و شکل مناسبی پیدا کند و در میان مردم جامعه جایگاه مناسبی پیدا کنند .

در پایان این جلسه مقرر شد که نمایندگان هر دو هیات طی جلسه ایی مشترک نسبت به تدوین و امضا تفاهم نامه همکاری اقدام نمایند و این کار را اجرایی کنند .

تعداد بازدید کـنندگـــان امروز :1
تعداد بازدید کـنندگـــان دیروز :10
تعداد بازدید کنندگان این ماه :381
تعداد بازدید کنندگـــــان کل :19483

Mon 25 Mar 2019 10:23 توسعه یافته توسط وب سایت جومینا